KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343009
nr 1234 3009
Oidentifierad konstnär. Modell, signerad K Danielsson. Olja på duk, 66x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:39:56
100 kr
250 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6